Blog

Cyklistický závod ovládly rodinné týmy

V neděli 1. května byli návštěvníci našeho lesa svědky odhalení cyklisticky silných tuchoměřických rodin. Pro Vás, kteří si nechali ujít nadšenou atmosféru série krátkých závodů, nyní přinášíme jejich přehled. Obě sestry Kubalovy zatím porazila Maruška Vopálková, ale vidět byla kvalitní práce maminky a trenéra v jedné osobě. Zachariáš Hron se nezalekl věkové přesily. Jeho bratr Bartoloměj přes porážku ve svém hlavním závodě, nastoupil i do souboje se staršími závodníky. Mohl pak do školy hrdě nést dvě medaile. V rodině Havlů asi opovrhují třetími místy. Závod, kterého se účastní, buď vyhrají, nebo jsou druzí. Matějkovi jsou známí  bojovníci, otec rodu již druhým rokem úspěšně dokončil závod převážně pro horská kola na silničním speciálu značky Favorit. Bez defektu! Nejmladší Toník přestál zlověstný karambol a Anežka se slušným náskokem vyhrála svůj závod. Již se těšíme na rodinné následovatele Honzy Chyby, který svou premiérovou účast ozdobil vítězstvím v silně obsazeném hlavním závodě mužů. Jeho úspěch je o to cennější, že málem zmeškal registraci a trasu závodu zjistil až v jeho průběhu.

Výsledky:

Mladší předškoláci (ročník 2012 a mladší)1.Maruška Vopálková 2.Terezka Kubalová 3.Lucie Kubalová


 

Starší předškoláci (ročník 2010+2011)1. Ondra Vopálka 2. Bartoloměj Hron 3. Zachariáš Hron


 

Mladší školáci (ročník 2008+2009) – 1. Magdaléna Radzová 2. Bohdan Havel 3. Bartoloměj Hron 4. Ema Hronová 5. Tonda Matějka


 

Školáci (ročník 2006) – 1.Tadeáš Havel 2.Tonda Pergler 3. Ríša Kynzl


 

Starší školáci (ročník 2005) – 1. Anežka Matějková 2. Matěj Radzo 3. Julie Hachulská


 

Ladies & gentlemen – 1. Karol Böhm 2. Veronika Fleischmannová Kordová


 

Ženy (ročník 1999 a starší) – 1. Zuzka Havlová 2. Petra Radzová 3. Iveta Perglerová


 

Muži (ročník 1999 a starší) – 1. Honza Chyba 2. Honza Havel 3. David Radzo 4. Tomáš Čejka 5. Jindra Matějka

Organizátoři děkují za obrovské sportovní nasazení  všem závodníkům, divákům za skvělou podporu, dobrovolníkům za nezištnou pomoc a obci Tuchoměřice za zapůjčený materiál. Pochvala jistě náleží i za zpevnění lesní cesty.

cyklo1